Profil lektora

MUDr. Jaroslav Janů Rychlovský

Vystudoval jsem Univerzitu Karlovu v Praze. Svojí praxi jsem začal jako praktický a později rehabilitační lékař. Postupně jsem do své terapie zařadil alternativní obory jako akupunkturu a homeopatii. V roce 2000 jsem začal studovat homeopatii v mezinárodní homeopatické škole v Boloni u Dr. Massima Mangialavoriho, po získání diplomu jsem pokračoval i v postgraduálním studiu.

Věnuji se překladům homeopatické lituratury a vydávám skripta Dr. Massima Mangialavoriho

Homeopatická medicína reguluje energetický systém našeho organizmu pomocí léků připravených z přírodních zdrojů - rostlin, minerálů a dalších substancí. Při léčbě homeopatickými léky vytypovanými na "míru" pro konkrétního klienta dochází k harmonizaci energie, což má vliv na psychiku, spánek, imunitu a úpravu tělesných příznaků nemocí. Léky nemají vedlejší negativní účinky, jsou proto vhodné pro děti i těhotné ženy.

Homeopatickou medicínu používám ve své praxi více jak 20 let pro dospělé i děti. Část klientely tvoří i děti s projevy autismu s různým stupněm závažnosti. Léčbu doplňuji  potřebnou dietou, zejména zaměřenou na vyloučení kravské bílkoviny, lepku a cukrů.

Soukromou praxi mám na adrese:

ČERNOMOŘSKÁ  4, Praha 10.

K  léčbě je potřeba se telefonicky objednat  tel.+420 602 852 115.

Fotogalerie: absolventi 2014